Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Death Nyc, Lithografie getiteld: Bleed O Soda,
uit het jaar 2012, oplage: 31/100, afmeting: Afmeting: 21 x 15 cm.
Hand gesigneerd in potlood rechtsonder.
Inclusief COA en sticker/blindstempel.
De kunstenaar DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York