DEATH NYC mixed media zeefdruk Bleed O Soda - Verkocht

DEATH NYC  mixed media zeefdruk  Bleed O Soda kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

DEATH NYC  mixed media zeefdruk  Bleed O Soda kopen? Bied vanaf 39!DEATH NYC  mixed media zeefdruk  Bleed O Soda kopen? Bied vanaf 39!DEATH NYC  mixed media zeefdruk  Bleed O Soda kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  santa1962

6 verkochte items
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Death Nyc, Lithografie getiteld: Bleed O Soda,

 uit het jaar 2012, oplage: 31/100, afmeting: Afmeting: 21 x 15 cm.

Hand gesigneerd in potlood rechtsonder.

Inclusief COA en sticker/blindstempel.

De kunstenaar DEATH (Don't Easily Abandon The Hope) is een 'street artist' uit New York

DEATH NYC

Geplaatst door  santa1962

6 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:18-12-2015 om 11:07
Eindtijd:25-12-2015 om 11:07
JediArends
24 dec. / 10:38
€ 39