Debora Duyvis - Twee Dames portretten - Verkocht

Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!

Verkoopprijs: € 85,10 (Incl. 15% veilingkosten)

Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!Debora Duyvis - Twee Dames portretten kopen? Bied vanaf 74!

Geplaatst door  taco1969
FA. (1)

6 verkochte items
  • Debora Duyvis (1886-1974)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpPortret
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Debora Geertruida Duyvis (1886-1974), Twee Dames portretten, Verso/achterzijde is het 2e portret afgebeeld, houtskool op papier, afm.: 50 x 64 / 50 x 37 cm.

Conditie: goed - ingelijst in met canvas beklede passe partout

Debora Duyvis (1886-1974)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  taco1969
FA. (1)

6 verkochte items
64 cm
50 cm
37 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 85,10(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2020 om 15:13
Eindtijd:31-12-2020 om 21:54
94262
31 dec. / 19:52
€ 74