Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200

Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!
Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!
  • Dick Donker (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage181/200
  • Dick Donker (Eindhoven, 1959) is een bekend schilder, beeldhouwer, installatiekunstenaar en graficus die woont en werkt in Bilthoven. Dick volgde zijn opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen (1979 – 1980) en Academie Artibus in Utrecht (1980 – 1984). Hij doceerde Grafiek aan de academies van Utrecht en Maastricht en was nauw betrokken bij het Grafisch Atelier Utrecht. In 2002 richtte hij de Meesterdrukkerij te Zeist op: een professionele drukwerkplaats waar in opdracht of in samenwerking met kunstenaars grafische kunstproducties worden gerealiseerd. Een terugkerend thema in het werk van donker zijn landschappen ontstaan vanuit en vertekend door het geheugen: landschappen die wellicht nooit hebben bestaan. Desolate landschappen gedrenkt in koele tinten. Mens en dier lijken afwezig behalve in de littekens die de eerste achterlaat in de natuur en het landschap.
ConditieRedelijk
grote vouw aan linkerzijde (loopt paralel met buitenzijde voorstelling).
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Dick Donker (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
40 cm
60 cm
Starttijd30-9-2023 om 11:54
Eindtijd8-10-2023 om 22:49
Openingsbod € 23
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland