Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Drager | Textiel |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/1 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Purchased straight from the artist and never hung. | |
Starttijd | 8-3-2022 om 9:37 |
Eindtijd | 15-3-2022 om 22:13 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Weert, Nederland |