Donna Corbani - Donna Corbani: When the moon is full

Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!
Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!
  • Donna Corbani (1973)
Type kunstwerkSchilderij

Dit schilderij is een origineel werk van de kusternares Donna Corbani.

Hij is ingelijst en de afmeting is 100x70 cm.

De titel van dit schilderij is " When the moon is full"

Conditie is onbeschadigd

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veghel, Nederland