Donna Corbani: When the moon is full

Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!
Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!Donna Corbani: When the moon is full kopen? Bied vanaf 400!
  • Donna Corbani (1973)

Dit schilderij is een origineel werk van de kusternares Donna Corbani.

Hij is ingelijst en de afmeting is 100x70 cm.

De titel van dit schilderij is " When the moon is full"

Conditie is onbeschadigd

Donna Corbani (1973)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  nancyferry1234_

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Starttijd:28-05-2017 om 12:01
Eindtijd:06-06-2017 om 12:01
Openingsbod € 400
ObjectlocatieVeghel, Nederland