| Een werk van Edith Meijering in gemengde techniek op papier. Edith Meijering is bekend om haar figuratief en los geschilderde aquarellen op papier. Toch betreft het vaak niet enkel aquarel maar ook andere materialen die geschikt zijn om op papier te verwerken. Zoals ook in dit vrouwen portret omringd met bloemen.
Edith Meijering (Deventer, 1962) studeerde af aan de Christelijke Kunstacademie te Kampen in 1989. Haar werk maakte deel uit van verschillende exposities waaronder het Gemeentemuseum (Den Haag NL), Galerie 6 Mandel (Parijs, France), Karin Janssen Project Space (London, UK), PAK (Gistel, Belgium) en Storpunkt Galerie (München, Duitsland). Recent was haar werk te zien in de Hardanger Art Galerie in Utne, Noorwegen, als gevolg van een Artist Residence.
Haar Zutphense atelier is niet alleen een werkplaats waar haar veelzijdige oeuvre tot stand komt, maar ook een magische plek waar ze coacht, doceert, en bevlogen over haar werk kan vertellen.
U bent van harte welkom in haar atelier, voor een verdiepende en creatieve avond en een Artist Talk in haar Zutphense atelier
Edith Meijering signeerd haar werk vaak op de achterzijde . Dit werk word voor u als nog gesigneerd aan de voorzijde indien gewenst. |