3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8074 kunstwerken aangeboden
Anton Heyboer - Kleurets 'Haven van Ymuiden' kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer - Kleurets 'Haven van Ymuiden'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Bloemen kopen? Bied vanaf 65!
Kees van Bohemen - Bloemen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHarryWesterdok

Jaartal1976
Afmetingen85.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - A. Hoeymans of A. Hoeijmans - dame met juwelen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - A. Hoeymans of A. Hoeijmans - dame met juwelen

Geplaatst doordbWorx

Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!
Dinie Boogaart - MANON

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1995
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens) kopen? Bied vanaf 35!
Fred Fritschij - Landschap (met nieuwjaarswens)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jacob Pins - Handgesigneerd Affiche Galerie Lammel kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Pins - Handgesigneerd Affiche Galerie Lammel

Prenten & Uitgaves

Jaartal1997
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerardus Bolwerk - Hut van Mie Peels kopen? Bied vanaf 20!
Gerardus Bolwerk - Hut van Mie Peels

Geplaatst doorAshley224

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fenneke van der Elst - Villa Fiorita kopen? Bied vanaf 42!
Fenneke van der Elst - Villa Fiorita

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Corvers - Côte Atlantique kopen? Bied vanaf 250!
Paul Corvers - Côte Atlantique

Geplaatst doorzwart

Jaartal2007
TechniekTempera
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - "Who is that girl on the other site Homage aan Roy Lichtenstein”. kopen? Bied vanaf 165!
Ad van Hassel - "Who is that girl on the other site Homage aan Roy Lichtenstein”.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2021
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Mesker - Metamorphose

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Madeleine Leddy - "Kali" 2 | kleurets (mezzotint) - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!
Madeleine Leddy - "Kali" 2 | kleurets (mezzotint) - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Dorleijn - "man en vrouw" (19/20) | Linosnede uit 1972 - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Peter Dorleijn - "man en vrouw" (19/20) | Linosnede uit 1972 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1972
Afmetingen42.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sandra Jayat - There was a time kopen? Bied vanaf 25!
Sandra Jayat - There was a time

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Bakker - Lot van 2 olieverf schilderijen kopen? Bied vanaf 69!
Dirk Bakker - Lot van 2 olieverf schilderijen

Geplaatst doortakamine

Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide". kopen? Bied vanaf 35!
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!
Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: rood in zwart kopen? Bied vanaf 2499!
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: rood in zwart

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen93 cm x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg - Prinsengracht C123M

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Acrylverf op board - 1985 kopen? Bied vanaf 2299!
Charlotte Molenkamp - Acrylverf op board - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1912
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jack Vissers - In The War - C-print

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2022
TechniekComputerprint
Afmetingen59 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 250!
Astrid Engels - Horses and flowers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHavik48

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen84 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - King Kong serveerschaal, bord

Design

Geplaatst doorKkw

Afmetingen2 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jan te Wierik - Drie figuren kopen? Bied vanaf 150!
Jan te Wierik - Drie figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHavik48

Afmetingen64 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 150!
Franz Bodner - Gotcha

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHavik48

Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raam kopen? Bied vanaf 50!
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raam

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1987
Afmetingen35 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 30!
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857.

Prenten voor 1900

Geplaatst doorffagott

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Noyons - Een IJsvogel op zondag kopen? Bied vanaf 1!
Willem Noyons - Een IJsvogel op zondag

Kunstboeken

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1996
TechniekHardcover
Afmetingen17 cm x 13 cm (h x b)
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren kopen? Bied vanaf 35!
Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
TechniekMonotype
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
The Beatles - Sgt Pepper's lonely hearts club band. kopen? Bied vanaf 35!
The Beatles - Sgt Pepper's lonely hearts club band.

Vinyl

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1969
TypeLP
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes.

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1990
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 50!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1982
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1990
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!
Christo - The Valley Curtain, 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1972
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst