Collectie van maar liefst 15 moderne grafische kunstwerken en aquarellen uit de jaren '70 en 80 waaronder Elfry Baartmans. De kunstwerken waren voormalig eigendom van Hogeschool Fontys te Den Bosch. De collectie bevat naast Baartmans ook onder meer werk van:
Michiel Somers (1949) Ines de Booy (1950) Peer Metselaar (1952)
Mia Koeneman (1946)
Sommige stukken zijn onduidelijk gesigneerd. De kunstwerken zijn veelal afkomstig van kunstenaars uit de omgeving Eindhoven. Op de achterzijdes zijn etiketten aanwezig van de Hogeschool Fontys en andere herkomstetiketten. De lijsten hebben gebruikssporen en enkele stukken zijn ingelijst zonder glas. Ouderdomssporen en hier en daar schade. De formaten variëren tussen ongeveer 60x50 cm x 102x84 cm. Dit lot kan wegens het gewicht en breekbaarheid niet worden verstuurd.
Goed
Collectie is in redelijk goede staat. Hier en daar schade aan glasplaten.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den bosch, Nederland