ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd - Verkocht

ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT - BLÜHENDE LAVENDELFELDER, grote kleurenlitho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ella Fort
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Ella Fort - Blühende Lavendelfelder

Schitterende grote kleuren lithografie op zwaar art-paper

Romantisch Frans zomers landschap

Handgesigneerd en genummerd, oplage 390 + EA

In superstaat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 76,0 x 56,0 cm, motief: 58,0 x 38,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Garantie en verzending: Authenticiteit en originaliteit gegarandeerd. Indien niet juist omschreven dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug. Kavels worden goed verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden. Afhalen kan ook. Bij meerdere kavels geldt slechts 1 maal verzendkosten. Zie ook mijn andere veilingkavels.

Kunstenaar: Ella Fort was born in Bordeaux. After successful artistic studies in Paris, she diligently devoted herself to her art, which has rewarded her with many first prizes.her works have been published by many major art companies, in France and abroad. She continues to devote all of her attention to her art and is prized by many collections and exhibits.

Ella Fort

Geplaatst door  Phylos
0 verkochte items