FA. (2)

Elly Kuipers - Compositie met figuren

Elly Kuipers - Compositie met figuren kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  aramis

0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Elly Kuipers (1938-2016)
Jaartal2000
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Compositie met figuren

Elly Kuipers (1938-2016)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  aramis

0 verkochte items
120 cm
90 cm
Starttijd:27-03-2022 om 16:17
Eindtijd:10-04-2022 om 22:22
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie