Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina
Dit schilderij van Eric Hirdes is vernuftig ingelijst en bevestigd op een paneel.
Bijkleurende houten lijst.
beeldformaat 60 x 50 cm,
inclusief lijst 63 x 53 cm.
Starttijd | 20-12-2013 om 21:54 |
Eindtijd | 27-12-2013 om 21:54 |