-Acryl schilderij op papier uit de serie: “An elusive desire” uit het jaar 2009. Het formaat van dit kunstwerk is 48 x 56 cm. Het schilderij wordt ingelijst geleverd met afmeting 67 x 75 cm. Het kunstwerk is linksonder gesigneerd. Een certificaat van echtheid is bijgevoegd.
Papier type
De papierwerken zijn geschilderd op kunstpapier. Het enige papier dat Erlend gebruikt is van het merk: Schut papier, Simili Japon 225 gram, licht crème. Deze papiersoort heeft een watermerk in het papier: logo + Holland. Het is zijn favoriete papier omdat het zo glad is en niet helemaal wit. Ook vindt Erlend het passend dat het watermerk Holland erin zit, want hij komt uit Nederland.
Over Erlend Steiner Lovisa
Erlend Steiner Lovisa is een in Nederland gevestigde kunstenaar wiens schilderijen nationaal zijn tentoongesteld, maar ook in België, Portugal, de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk. Hij beschrijft zijn werken als portretten en stillevens die zich afspelen te midden van denkbeeldige en vaak surreële omgevingen. Lovisa's composities bevatten vrouwen met lang haar die hun gezicht verbergen, waardoor kijkers worden uitgenodigd om het verhaal achter elk stuk te interpreteren.