Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 58 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Sprankelende kleuren. Heeft in het pass partout een nauwelijks zichtbaar vochtvlekje. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uffelte, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 14-4-2024 om 22:17 |
Eindtijd | 23-4-2024 om 21:05 |
Objectlocatie | Uffelte, Nederland |