Ets van Boerderij, gesigneerd - Verkocht

  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Ets van een boerderij met boerin die hout draagt. Met signatuur, maar helaas onduidelijk.

Titel: Boerderij
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 25cm x 17cm
Afmetingen ets: 22cm x 13cm
Gesigneerd: gesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee

Conditie: Goed
Het werk is in goede staat.

Dit werk kan verzonden worden voor 2 euro (eigen risico) of 7 euro aangetekend. Afhalen kan in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:19-08-2011 om 20:52
Eindtijd:29-08-2011 om 20:52
gjnijlandjr
24 aug. / 11:35
€ 10