Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan

Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 495!
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 495!Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 495!Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 495!
  • Evert den Hartog (1949)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen14 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1087 gram
GesigneerdOngesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Geaptineerd bronzen sculptuur van Evert den Hartog: Leda en de Zwaan. Afmetingen: H14 x b8 x d8cm.
Herkomst:  Galerie Aelbrecht, Rotterdam.

Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Den Hartog volgde van 1971 tot 1976 een kunstopleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen en kreeg daar les van onder anderen Arie Teeuwisse en Bram Roth. Hij begon aanvankelijk met het maken van beeldhouwwerken in keramiek, maar bekwaamde zich daarna in het bronsgieten.

Den Hartog is bekend om zijn gestileerde bronzen dierfiguren. Met name vogels en stieren zijn terugkerende onderwerpen. Ook zijn dochter Eline diende hem tot inspiratie, zoals is te zien aan zijn beelden met betrekking tot ballet en zwemles. Hij streeft naar een zekere speelsheid en humor in zijn werk, die goed is terug te vinden in zijn behandeling van thema's uit de Griekse mythologie, onder andere Leda en de zwaan en Europa en de stier.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Evert den Hartog (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
1574 verkochte items
Alle items van deze verkoper (585)
8
14
8
Openingsbod € 495
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd23-4-2024 om 11:41
Eindtijd6-5-2024 om 22:18