3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Corneille - Le chat e l’oiseau bleue kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le chat e l’oiseau bleue
Techniek Aquagravure
Afmetingen 72 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Hugo Verboven - Stilleven 1998 kopen? Bied vanaf 1000!
Hugo Verboven (1946) Belgisch Stilleven 1998
Techniek Olieverf
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Herman Brood - KEUKENPRINSES kopen? Bied vanaf 950!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands KEUKENPRINSES
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Herman Brood - IK MOET ER OVER NADENKEN kopen? Bied vanaf 850!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands IK MOET ER OVER NADENKEN
Techniek Gouache
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Dirk Broeder - Duinpaadje rond -Bergen aan Zee. kopen? Bied vanaf 600!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Duinpaadje rond -Bergen aan Zee.
Techniek Aquarel
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Marino Marini - AQUARIUS. 1980 (1978) kopen? Bied vanaf 799!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans WATERMAN. 1980 (1978)
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 799
Jan Sierhuis - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 650!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Portret van een vrouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 51 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Borek Sipek - Follies Luigi I en II kopen? Bied vanaf 750!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I en II
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
Huidig bod
€ 750
1 bieding
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012 kopen? Bied vanaf 555!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 555
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012 zwaar 25 kg kopen? Bied vanaf 655!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2012 zwaar 25 kg
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 655
Techniek Acryl
Drager Canvas (Doek)
€ 555
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 555
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 555
Constant Artz - Eenden familie aan de slootkant kopen? Bied vanaf 1100!
Constant Artz (1870-1951) Nederlands Eenden familie aan de slootkant
Techniek Olieverf
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Theo van der Biezen - Mit dem Vater auf der Schubkarre aufs Feld kopen? Bied vanaf 600!
Theo van der Biezen Nederlands Met vader op de kruiwagen mee naar het land
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Theo van der Biezen - Stute mit trinkendem Fohlen kopen? Bied vanaf 750!
Theo van der Biezen Nederlands Merrie met drinkend veulen
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Theo van der Biezen - Hof mit Brunnen kopen? Bied vanaf 750!
Theo van der Biezen Nederlands Boeren erf met waterput
Techniek Olieverf
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Wout Hoeboer - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1700!
Wout Hoeboer (1910-1983) Belgisch Stadsgezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.700
Corneille - Antieke litho gesigneerd : Errance, 1963 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho gesigneerd : Errance, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 37.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Corneille - La maison rouge - Hommage aan Edvard Munch - Groot litho kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La maison rouge - Hommage aan Edvard Munch - Groot litho
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 800
Corneille - Metalen sculptuur De Rode Kat kopen? Bied vanaf 585!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Rode Kat
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 585
Corneille - Zomerextase, 1985 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zomerextase, 1985
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 550
Albert Termote - 2 grote beelden: Sint-Petrus en Sint-Johannes kopen? Bied vanaf 700!
Albert Termote (1887-1978) Nederlands 2 grote beelden: Sint-Petrus en Sint-Johannes
Techniek Keramiek
Afmetingen 82 x 27 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 101 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Klaas Gubbels - Houtdruk: 1991 (groot) kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: 1991 (groot)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 575
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 550!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 550
Ton Schulten - zeer grote zeefdruk: branding van de herfst II - 2005 kopen? Bied vanaf 599!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeer grote zeefdruk: branding van de herfst II - 2005
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97 x 138 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 599
Herman Brood - Ingelijste stifttekening: In cold blood kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste stifttekening: In cold blood
Techniek Stift
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Herman Brood - Ingelijste kleurenzeefdruk: De pianist kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: De pianist
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Peter Hoogerwerf - Gepatineerd bronzen beeld: twee dames met vogel op de hand kopen? Bied vanaf 695!
Peter Hoogerwerf (1956) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: twee dames met vogel op de hand
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 13 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 3940 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Karin van Ommeren - Stenen beeld: "Slapende vogel" kopen? Bied vanaf 795!
Karin van Ommeren (1955) Nederlands Stenen beeld: "Slapende vogel"
Techniek Steen
Afmetingen 16 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 575
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995 kopen? Bied vanaf 599!
Evert den Hartog (1949) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Piet Tuytel - Metalen sculpturen: Key series - 1998 kopen? Bied vanaf 799!
Piet Tuytel (1956) Nederlands Metalen sculpturen: Key series - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 26.5 x 13.5 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Herman Brood - Zeefdruk: Metro99 kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Metro99
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 550