3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 1 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het exclusieve veilingaanbod” en de resultaten verder verfijnen door te filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 638 kunstwerken aangeboden
Ben Viegers - Bootje aan de kade in Brugge kopen? Bied vanaf 650!
Ben Viegers - Bootje aan de kade in BruggeSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1935
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ben Viegers - Stadbinnengracht kopen? Bied vanaf 600!
Ben Viegers - StadbinnengrachtSchilderij
Geplaatst dooredgarverkoopt
Jaartal1935
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antiquarisch Boek - Aldernouwkeurigste Verhandelinge der Geschiedenissen van het Nieuw / Oud Testame kopen? Bied vanaf 1150!
Antiquarisch Boek - Aldernouwkeurigste Verhandelinge der Geschiedenissen van het Nieuw / Oud TestameAntiquarische boeken
Geplaatst doorPeterBu
Jaartal1784
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 575!
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorcolourfulartlimburg
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - ‘CLOWN VISAGE PAYSAGE’ COMPLEET MET ORIGINELE OMSLAGMAP, ZEER ZELDZAAM! kopen? Bied vanaf 1750!
Karel Appel - ‘CLOWN VISAGE PAYSAGE’ COMPLEET MET ORIGINELE OMSLAGMAP, ZEER ZELDZAAM!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman
Jaartal1978
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
L'Epee - Zeldzame messing L'Epée Régulateur La Transparente Penduleklok (Compleet!) kopen? Bied vanaf 1500!
L'Epee - Zeldzame messing L'Epée Régulateur La Transparente Penduleklok (Compleet!)Sieraden
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekOverig
Afmetingen30.5 cm x 17.5 cm x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht11900 g
GesigneerdZonder keur
Cartier - Bruinleren Panthere Box handtas met bijpassende portemonnee kopen? Bied vanaf 750!
Cartier - Bruinleren Panthere Box handtas met bijpassende portemonneeSieraden
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekOverig
Afmetingen35 cm x 22 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht749 g
GesigneerdZonder keur
Helmut Newton - Ingelijste foto , ‘Paris 1978’ - voor modeontwerper Thierry Mugler kopen? Bied vanaf 1000!
Helmut Newton - Ingelijste foto , ‘Paris 1978’ - voor modeontwerper Thierry MuglerFotografie
Geplaatst doorkunst_ikhebje
Jaartal1978
TechniekC-Print
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Walking with my dog kopen? Bied vanaf 610!
Karel Appel - Walking with my dogGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Tantrika kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - TantrikaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
18 kt. White gold - Ring - 0.63 ct Diamond - Diamonds kopen? Bied vanaf 873!
18 kt. White gold - Ring - 0.63 ct Diamond - DiamondsSieraden
Geplaatst doorTopdeal
TechniekGoud
Afmetingen1.75 cm x 0.7 cm x 2.4 cm (h x b x d)
Gewicht5.22 g
GesigneerdZonder keur
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt. kopen? Bied vanaf 1350!
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorArtartifactsamsterdam
Jaartal1961
TechniekGouache
Afmetingen24.4 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carine van Steen - Oneiros kopen? Bied vanaf 850!
Carine van Steen - OneirosBeeld / Object
Geplaatst doorliesko
Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen23 cm x 27.5 cm x 8 cm (h x b x d)
Luc Verschuuren - Man met fastfood kopen? Bied vanaf 1000!
Luc Verschuuren - Man met fastfoodSchilderij
Geplaatst doorJeroenkringloop
Jaartal2012
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Original Schaffrath roségold ring in 18 karat (750) with 0,27ct. cognac brillant kopen? Bied vanaf 1000!
Original Schaffrath roségold ring in 18 karat (750) with 0,27ct. cognac brillantSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.34 cm x 2.24 cm (h x b)
Gewicht4.54 g
GesigneerdDuits keur
Bicolor ring in 18 karat (750) with 0.65ct. Top Wesselton (F) /VVS brillants kopen? Bied vanaf 800!
Bicolor ring in 18 karat (750) with 0.65ct. Top Wesselton (F) /VVS brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.8 cm x 2.1 cm (h x b)
Gewicht3.78 g
GesigneerdDuits keur
Andy Warhol - Siberian Tiger kopen? Bied vanaf 1995!
Andy Warhol - Siberian TigerPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorMooiVoorThuis
Jaartal1983
Afmetingen112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
earrings in 14 karat (585) gold with orange and blue saphires + brillants kopen? Bied vanaf 600!
earrings in 14 karat (585) gold with orange and blue saphires + brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2 cm x 0.92 cm (h x b)
Gewicht8.52 g
GesigneerdDuits keur
Bicolor creoles in 14 karat (585) gold with 0,76ct. Wesselton/VS brillants kopen? Bied vanaf 800!
Bicolor creoles in 14 karat (585) gold with 0,76ct. Wesselton/VS brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen1.8 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht7.95 g
GesigneerdDuits keur
Tricolor earrings in 18 karat (750) gold with 0.68ct. Top Wesselton/VS brillants kopen? Bied vanaf 1600!
Tricolor earrings in 18 karat (750) gold with 0.68ct. Top Wesselton/VS brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.3 cm x 1.3 cm (h x b)
Gewicht13.96 g
GesigneerdDuits keur
Timeless necklace in 14 karat (585) whitegold with 1.16 ct. brillants kopen? Bied vanaf 1100!
Timeless necklace in 14 karat (585) whitegold with 1.16 ct. brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.15 cm (h x b)
Gewicht6.26 g
GesigneerdDuits keur
Pendant in 18 karat yellowgold from Ehinger Schwarz with big natural diamond kopen? Bied vanaf 1050!
Pendant in 18 karat yellowgold from Ehinger Schwarz with big natural diamondSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen45 cm x 0.2 cm (h x b)
Gewicht13.11 g
GesigneerdDuits keur
Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!
Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen'Schilderij
Geplaatst doorMaison_d_art
Afmetingen112 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
heavy and massive bracelet in 18 karat yellowgold with 0,8ct. brillants - as new kopen? Bied vanaf 4800!
heavy and massive bracelet in 18 karat yellowgold with 0,8ct. brillants - as newSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen20 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht61.55 g
GesigneerdDuits keur
Heart necklace in 18 karat yellowgold, with 0,541ct. natural color brillants kopen? Bied vanaf 1000!
Heart necklace in 18 karat yellowgold, with 0,541ct. natural color brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen45 cm x 2.5 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Brooch in 950/-. platin from Heinrich & Denzel, with brillant, condition as new kopen? Bied vanaf 800!
Brooch in 950/-. platin from Heinrich & Denzel, with brillant, condition as newSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekPlatina
Afmetingen10.7 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Necklace in 14 karat whitegold with 3x0.25ct. brillants kopen? Bied vanaf 3800!
Necklace in 14 karat whitegold with 3x0.25ct. brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen43 cm x 0.7 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot) kopen? Bied vanaf 750!
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen124 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Necklace in 18 karat (750/-.) white-and yellowgold with Top-Wesselton brillants kopen? Bied vanaf 2900!
Necklace in 18 karat (750/-.) white-and yellowgold with Top-Wesselton brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht38.86 g
GesigneerdDuits keur
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 675!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926 kopen? Bied vanaf 750!
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHenk17
Jaartal1926
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Necklace in 14 karat white -and yellowgold with brillants kopen? Bied vanaf 2700!
Necklace in 14 karat white -and yellowgold with brillantsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.6 cm (h x b)
Gewicht38.72 g
GesigneerdDuits keur
Massive curb chain in 18 Karat yellowgold with nice blue saphires, like new kopen? Bied vanaf 2200!
Massive curb chain in 18 Karat yellowgold with nice blue saphires, like newSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen0.8 cm x 18.7 cm (h x b)
Gewicht34.55 g
GesigneerdDuits keur
Massive King-chain Bracelet in 14 Karat yellowgold kopen? Bied vanaf 1100!
Massive King-chain Bracelet in 14 Karat yellowgoldSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen21 cm x 0.4 cm (h x b)
Gewicht23.27 g
GesigneerdDuits keur