Fabrizio Clerici - Ariete - Verkocht

Fabrizio Clerici - Ariete kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Fabrizio Clerici - Ariete kopen? Bied vanaf 1!Fabrizio Clerici - Ariete kopen? Bied vanaf 1!
  • Fabrizio Clerici (1913-1993)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fotolithografie, 7 kleuren
Afm: 21×28 cm
Jaar: 1975
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 17,50

Fabrizio Clerici (1913-1993)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  serARTE
Lid sinds 2020
100 verkochte items
21 cm
28 cm