FA. (3)

Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890

Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!
Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!Filippa de Boer - Genummerd op achterzijde C890 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Gmv1982

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Filippa de Boer (1947)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
Lijst51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Filippa de Boer (b. 1947-)

Abstracte kunst in zwart-, wit- en grijstonen.

Zie Flickr voor meer kunst van deze dame.

Gesigneerd op de achterzijde van de lijst.

Soort techniek is een aanname van mij aangezien ik geen kenner ben.

Enkele lichte krasjes op de lijst.

Filippa de Boer (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gmv1982

Lid sinds 2022
1 verkochte items
71 cm
51 cm
71 cm
51 cm
Starttijd:15-03-2022 om 19:56
Eindtijd:22-03-2022 om 22:28
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieElburg , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland