Frank Daalder - schoen onder water

Frank Daalder - schoen onder water kopen? Bied vanaf 35!
Frank Daalder - schoen onder water kopen? Bied vanaf 35!Frank Daalder - schoen onder water kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Frank Daalder (1950)
Jaartal1977
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/30

Eenvoudige zeefdruk van Frank Daalder.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.  Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Frank Daalder (1950)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:24
Eindtijd:24-02-2022 om 22:22
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland