FA. (2)

Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst!

Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 185!
Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 185!Frank Lengvenius - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Frank Lengvenius (1952)
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 59 cm (h x b)
Lijst83 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijkwerk van Frank Lengvenius met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Frank Lengvenius (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
70 cm
83 cm
59 cm
44 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:32
Eindtijd:29-05-2022 om 22:45
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier