Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot kleurrijk werk in perfecte staat met aluminium lijst ca 85 x 65 cm.
Passe-partout , gesigneerd
Oplage 50 / 250
Ophalen mogelijk in Baarn, Amsterdam of Arnhem.
Starttijd | 22-10-2016 om 8:46 |
Eindtijd | 30-10-2016 om 14:46 |