Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot kleurrijk werk in perfecte staat met aluminium lijst ca 85 x 65 cm.
Passe-partout , gesigneerd
Oplage 50 / 250
Ophalen mogelijk in Baarn, Amsterdam of Arnhem.