Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Type kunstwerk | Beeld / Object |
messing object, oplage 300
afmeting: 8,5 x 8,5 x 1,5 cm
oplagenummer: 300/300
jaar: 1970
De vroeg overleden beeldhouwer Frans de Wit, werd vooral bekend vanwege de door hem ontworpen betonnen trap die voorkwam in de leader van het tv-programma "Krasse Knarren" van van Kooten en de Bie en van zijn monumentale sculpturen van geperst schroot van scheepswrakken voor het museum Naturalis in Leiden. De hier aangeboden multiple is een vroeg ontwerp voor galerie Nouvelles Images in Den Haag.
ZZBEE
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 7-2-2018 om 21:44 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 19:44 |