Nico Boers - "Plan du Village"
Gerard Hordijk - étude d'un homme
Johannes Moesman - Trains : Deux x aquarelle/crayon
Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Cabinet d'observation Art populaire 19ème siècle
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
messing object, oplage 300
afmeting: 8,5 x 8,5 x 1,5 cm
oplagenummer: 300/300
jaar: 1970
De vroeg overleden beeldhouwer Frans de Wit, werd vooral bekend vanwege de door hem ontworpen betonnen trap die voorkwam in de leader van het tv-programma "Krasse Knarren" van van Kooten en de Bie en van zijn monumentale sculpturen van geperst schroot van scheepswrakken voor het museum Naturalis in Leiden. De hier aangeboden multiple is een vroeg ontwerp voor galerie Nouvelles Images in Den Haag.
ZZBEE
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Den haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-2-2018 à 21:44 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 19:44 |