Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie: goed. Lichte verkleuring einde randen.
Afmetingen: Vel: 44 x 38 cm. Ets: 20 x 22 cm.
Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 24-11-2017 om 22:10 |
Eindtijd | 28-11-2017 om 22:10 |