Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Gouache op papier
Goede staat.
Af,etingen 28 x 38 cm (beeldformaat)
23-5-94 & gesigneerd.
afmetingen 30 x 40 cm.bevestigd op board.