FA. (6)

Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk

Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!
Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Franz Deckwitz - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Franz Deckwitz (1934-1994)
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/75

  Ca. 1970. Zeedruk op papier. Mooi geometrisch werk door Franz Deckwitz  ( 1934 - 1994 )

60 x 60 cm . Beeldmaat 50 x 50 cm.    In potlood 21/75 en signatuur

Conditie :  Zeer goed

 Wordt vlak verzonden, maar kan - beter - worden opgehaald in Den Haag

Franz Deckwitz (1934-1994)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
60 cm
60 cm
Starttijd:16-02-2022 om 22:54
Eindtijd:20-02-2022 om 21:57
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België