Franz Eggenschwiler - Houtsnede: Rotblau im Feld - 1994 - Verkocht

Franz Eggenschwiler - Houtsnede: Rotblau im Feld - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Franz Eggenschwiler - Houtsnede: Rotblau im Feld - 1994 kopen? Bied vanaf 49!Franz Eggenschwiler - Houtsnede: Rotblau im Feld - 1994 kopen? Bied vanaf 49!Franz Eggenschwiler - Houtsnede: Rotblau im Feld - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
  • Franz Eggenschwiler (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC
Houtsnede .van Franz Eggenschwiler uit 1994. Titel: Rotblau im Feld Oplage: HC. Afmetingen blad: H33.5 x b24.5 cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b15.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar(Eggenschwiler signeert vrijwel altijd met monogram). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd4-1-2021 om 15:34
Eindtijd11-1-2021 om 22:06