Frits Jansen - ART Maitre

Frits Jansen - ART Maitre kopen? Bied vanaf 150!
Frits Jansen - ART Maitre kopen? Bied vanaf 150!Frits Jansen - ART Maitre kopen? Bied vanaf 150!
  • Frits Jansen (1948)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Frits Jansen (1948) is een Rotterdamse schilder.
Gestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten.

Zijn werk wordt gekenmerkt door krachtige expressies op een vaak donkere achtergrond. Hierbij verwerkt hij vaak materiaal en foto's in de schilderijen.
Zijn stukken worden wereldwijd verzameld en komen slechts zelden op de markt.

Dit stuk komt uit een serie werken die hij in 1994 ter gelegenheid van een Afrikaans goede doelen project produceerde en verkocht. Dit stuk in 1994 aangekocht voor HFL 1.000,00. Naast dit stuk biedt ik 5 andere stukken uit die collectie aan.

Meer over Frits Jansen is te zien via zijn Facebook pagina 'ART Maitre Frits Jansen'
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Frits Jansen (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  DonLeo
Lid sinds 2023
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
30 cm
40 cm
Starttijd7-4-2024 om 17:02
Eindtijd20-4-2024 om 16:07
Openingsbod € 150
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland