Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Lijst heeft lichte gebruikssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 26-4-2024 om 13:34 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 21:00 |