Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd

Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Ger Sluijter (1901-1985)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Aquarel van Ger Sluijter, niet gesigneerd (zie overige werken die ik verkoop / verkocht heb van deze kunstenaar), in de hem typerende stijl.
Zee en strandgezicht, jaren 60 /70.

Ingelijst onder glas in een metalen, bronskleurige lijst. Circa 3 kilo.
Afmeting 61 x 41, het werk zelf is 35 x 22.
Wordt goed verpakt verzonden, risico op glasbreuk is voor de koper. Ophalen is mogelijk (Velserbroek).
Lijst heeft lichte gebruikssporen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 14,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 28,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 67,01

Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd26-4-2024 om 13:34
Eindtijd5-5-2024 om 21:00