Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd

Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
  • Gerard Gaudaen (1927-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Gaudaen (1927-2003) was een bekend Belgisch lino en houtsnijder.

Hij heeft verschillende internationale tentoonstellingen gehouden en was een van de oprichters en bezieler van het Internationaal Ex Libris centrum in Sint-Niklaas (Belgie)

Dit werk is een originele houtsnede in passe partout en gekaderd ( 47cm x 32 cm ).
Het is een "epreuve d' artiste " en is origineel gesigneerd door de kunstenaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Belsele, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00

Gerard Gaudaen (1927-2003)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Fransaugusta
Lid sinds 2021
1 verkochte items
32 cm
47 cm
12 cm
24 cm
Starttijd11-4-2021 om 12:31
Eindtijd25-4-2021 om 22:37
Openingsbod € 65
ObjectlocatieBelsele,  België