Gesigneerde litho - met opdracht - straatscène London - oplage 25 - Verkocht

Gesigneerde litho - met opdracht - straatscène London - oplage 25 kopen? Bied vanaf 20!
Gesigneerde litho - met opdracht - straatscène London - oplage 25 kopen? Bied vanaf 20!Gesigneerde litho - met opdracht - straatscène London - oplage 25 kopen? Bied vanaf 20!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke litho, voorstellende een straatscène te London.
Gesigneerd met potlood, maar onleesbaar.
Wel leesbaar is 'Best wishes..'
Het oplage nummer is 6/25

Het werk zit in een netjes lijstje met passepartout
De afmetingen van de afdruk zelf zijn 27x38 cm
De afmetingen incl. lijst zijn 46x55 cm

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (10 )

591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:03-12-2013 om 00:40
Eindtijd:14-12-2013 om 00:40
Boris_B
10 dec. / 23:48
€ 20