Gilbert Spencer - Kleurenlitho SAILING Handgesigneerd - Verkocht

Gilbert Spencer - Kleurenlitho SAILING Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Gilbert Spencer (1892-1979)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk voor de zeilliefhebber van Gilbert Spencer
Afmeting blad  76x56 cm  in nieuwstaat
Handgesigneerd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Gilbert Spencer (1892-1979)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
76 cm
56 cm