Gilbert Spencer - Kleurenlitho SAILING Handgesigneerd - Verkocht

Gilbert Spencer - Kleurenlitho SAILING Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Gilbert Spencer (1892-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk voor de zeilliefhebber van Gilbert Spencer
Afmeting blad  76x56 cm  in nieuwstaat
Handgesigneerd

Gilbert Spencer (1892-1979)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2028 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-09-2018 om 21:23
Eindtijd:28-09-2018 om 22:17
maartenschouten89
28 sep. / 13:08
€ 35