Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst - Verkocht

Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
  • Gisela Heising
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 91.5 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: De val van de mol
Jaartal: 1988
Afmetingen lijst: 81,5 cm x 111 cm (Beeld: 61 cm x 91,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In goede staat. Met enkele stukjes verfverlies. Wat vuiltjes op het passe-partout

Administratieve code:

UTQQ

Met enkele stukjes verfverlies. Wat vuiltjes op het passe-partout

Gisela Heising

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
111 cm
81.5 cm
91.5 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-06-2018 om 11:33
Eindtijd:17-06-2018 om 11:27
Biedingen (3)
Deholdert
17 jun. / 10:19
€ 25
RVZ1
17 jun. / 10:19
€ 25
Deholdert
17 jun. / 09:39
€ 20