Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst - Verkocht

Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Tekening / Aquarel

Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gisela Heising - Gisela Heising: Acryl op papier, De val van de mol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
  • Gisela Heising
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 x 91.5 cm (h x b)
Incl. lijst81.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: De val van de mol
Jaartal: 1988
Afmetingen lijst: 81,5 cm x 111 cm (Beeld: 61 cm x 91,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In goede staat. Met enkele stukjes verfverlies. Wat vuiltjes op het passe-partout

Administratieve code:

UTQQ

Met enkele stukjes verfverlies. Wat vuiltjes op het passe-partout

Gisela Heising

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10017 verkochte items
111 cm
81.5 cm
91.5 cm
61 cm