Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38.5 x 29.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44.5 x 34.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Helmond, Nederland |
Starttijd | 11-4-2024 om 17:15 |
Eindtijd | 16-4-2024 om 20:45 |