Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 94.5 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Hemels
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen doek: 100 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Acryl op doek
Ingelijst: Nee, maar bevestigd op spieraam met ophangsysteem
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 995,00
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere poort, Nederland |
Objectlocatie | Almere Poort, Nederland |
Starttijd | 14-2-2022 om 14:04 |
Eindtijd | 22-2-2022 om 21:42 |