Hans Erni - Chevaux - litho - Verkocht

Hans Erni - Chevaux - litho kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Hans Erni - Chevaux - litho kopen? Bied vanaf 25!Hans Erni - Chevaux - litho kopen? Bied vanaf 25!Hans Erni - Chevaux - litho kopen? Bied vanaf 25!Hans Erni - Chevaux - litho kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Erni (1909-2015)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1966
TechniekVaria
OnderwerpDieren
Afmetingen21 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Lithografie van deze in 2015 op 106-jarige leeftijd overleden vermaarde Zwitserse kunstenaar. Het werk komt uit de gelimiteerde box "Chevaux" uit 1966. Een bloemlezing in het Frans uit klassiekers van de wereldliteratuur, met passages waarin paarden figureren. Hans Erni maakte hierbij de litho's. Grafiek van Hans Erni is wereldwijd zeer geliefd en gezocht. Oplage 450 ex., gedrukt bij Emil Matthieu in Zurich op 200 grs Rives geschept papier.Losbladig, formaat 21 x 48 cm, gevouwen tot 21 x 24 cm als uitgegeven. Beeldmaat 15,5 x 15,5 cm.De tekst in het Frans en de romeinse nummering en paginacijfers op voor- en achterzijde laten voldoende marge voor een nette inlijsting.Conditie: In goede staat, nooit ingelijst geweest.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België
Binnen België € 9,00

Hans Erni (1909-2015)

Zwitsers Zwitsers Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  noemezedakunst
20 verkochte items
24 cm
21 cm