Hans Innemee - Together looking ...... - Verkocht

Hans Innemee - Together looking ...... kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Zeefdruk
Drager Geschept Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 52.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage l/a
2 vogels op elkaar
Wegens verhuizing > aankoop nieuwe kunst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam, Nederland

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  estruiken
Lid sinds 2022
0 verkochte items
42 cm
52.5 cm
26 cm
29 cm