Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Gesigneerd boek |
Stijl | Modern |
Afmetingen | 30.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Het boek is in zeer goede staat. Er zit wat kleine gebruikerssporen op de kaft. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-9-2020 om 23:25 |
Eindtijd | 27-9-2020 om 14:06 |