Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De Dresseur is een mooie mooie kleurenlitho van HansKanters. 63/150.
In prima conditie. Formaat 65 x 50 cm. Handgesigneerd
Zonder lijst.
Starttijd | 23-4-2016 om 13:19 |
Eindtijd | 3-5-2016 om 13:19 |