Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
prachtige abstracte zeefdruk niet in gelijst maten 50x35 cm ,genummerd en gesigneerd.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 16-1-2018 om 20:01 |
Eindtijd | 20-1-2018 om 20:01 |