Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1984 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Dibond |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 19-4-2024 om 18:30 |
Eindtijd | 28-4-2024 om 20:14 |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |