Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken - Verkocht

Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Prenten & Uitgaves

Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kuyk - Tangram - Zero - 2 preegdrukken kopen? Bied vanaf 120!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1975
TechniekVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige preegdrukken uit de zeldzame portfolio Tangram (Nijmegen, 1975).

De werken zijn handgenummerd 25/50 (niet gesigneerd zoals uitgegeven) en in zeer goede staat, zie scans

Afmetingen bladen: 16x21 cm.
2 minuscule vlekjes, zie scans, achterzijde wat lichte besmeuring
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50

Harry van Kuyk (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Harlem2013
69 verkochte items
16 cm
21 cm