Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Varia |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
2 minuscule vlekjes, zie scans, achterzijde wat lichte besmeuring | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||