Olieverf op doek 50x60, rechtsonder gesigneerd H. Zeegers, geschilderd ca. 1960 in authentieke galerielijst.
De Brabant geboren Harry Zeegers (1929), zoon van een docent tekenen en schilderen, kreeg de eerste lessen van zijn vader.
Zijn vaardigheden ontwikkelde hij later verder aan de Koninklijke School voor Kunst te ´s Hertogenbosch.
Ook behaalde hij de akte M.A. handtekenen.
Hij vestigde zich in 1960 als zelfstandig kunstenaar.
Harry Zeegers is thuis in vele genres, doch landschappen, stillevens en bloemstukken hebben zijn voorkeur. Naast de olieverftechniek aquarelleert hij veel direct naar de natuur.
De verscheidenheid in zijn werk kenmerkt tevens de persoon van Harry Zeegers. De ene keer schildert hij naturalistisch terwijl een andere keer de voorstelling slechts uitgangspunt is van waaruit hij begint te schilderen. Zijn stijl is verwant aan het Hollands impressionisme; echter meer blond en helder van kleur.
Daar hij voorts immer een bepaalde sfeer in zijn werk weergeeft, kan hij het beste worden getypeerd als een romantische impressionist.
Eventuele verpak en verzendkosten voor Nederland en België E 15,00
Af te halen in Beerse (bij Turnhout) of Alblasserdam na afspraak.