Truus Menger - Banner of Hope Johannesburg
Gerrit David Labots - "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm
Richard Lindner - Woman on a pillowAmerikaan
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.