FA. (2)

Helmut Kies - In Love

Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!
Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!Helmut Kies - In Love kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
694 verkochte items
Alle items van deze verkoper (121)
  • Helmut Kies (1933)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage51/200
REF:BRI21701
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Helmut Kies (1933)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
694 verkochte items
36 cm
37.5 cm
Starttijd:18-05-2022 om 16:16
Eindtijd:29-05-2022 om 20:40
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier