Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt - Verkocht

Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!

Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!Henk Erkelens - Abstract werk in gemengde techniek - kleurrijk - gemerkt kopen? Bied vanaf 125!
  • Henk Erkelens (1937-2011)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henk Erkelens (1937-2011) maakte fraai abstract werk in gemengde techniek - olieverf, klei, stukjes hout. Dit werk valt op door zijn kleurgebruik en verfijning. Met zijn gebruik van zand, klei en hout benadrukte van Erkelens de vergankelijkheid en de eeuwigheid door voor materialen te kiezen die in de kringloop van het leven, steeds een andere vorm aannamen.

Het werk is in goede staat en gemerkt.
schoon en zonder beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Henk Erkelens (1937-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bazel20
Lid sinds 2017
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
35 cm
35 cm
20 cm
20 cm

ObjectlocatieEdam,  Nederland
Starttijd27-3-2021 om 14:02
Eindtijd9-4-2021 om 20:48
Biedingen (8)