Henk Huig - ets: vader en moeder

Henk Huig - ets: vader en moeder kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - ets: vader en moeder kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - ets: vader en moeder kopen? Bied vanaf 35!Henk Huig - ets: vader en moeder kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk Huig (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Henk Huig. Voorstelling van een vader en moeder.
Afmetingen blad: H42,5 x b28 cm. Afmetingen voorstelling: H17,5 x b11,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Henk Huig is een Nederlandse naoorlogse en hedendaagse kunstenaar die werd geboren in 1934.

In zeer goede staat

Henk Huig (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1021 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
28 cm
42.5 cm
Starttijd:07-06-2022 om 17:30
Eindtijd:19-06-2022 om 19:30
Openingsbod € 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd