Henk Schiffmacher - 'Tulpen' - Verkocht

Henk Schiffmacher - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk Schiffmacher - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 75!Henk Schiffmacher - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 75!Henk Schiffmacher - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 75!Henk Schiffmacher - 'Tulpen' kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk Schiffmacher (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kenmerkend kunstwerk van Henk Schiffmacher: Tulpen.
In verzo voorzien van informatie omtrent de betreffende zeefdruk.
Gesigneerd in de druk.
Formaat incl. zwarte houten lijst: 60 x 60 cm.
Enkele minieme plekjes op de lijst.
Zonder glas.
In prima conditie.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 28,00
Europese Unie € 30,00

Henk Schiffmacher (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Centerfo
173 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
60 cm
60 cm
40 cm
40 cm